O NÁS

PROFIL SPOLEČNOSTI

V případě USGFX se jedná o vícenásobně oceněného australského makléře pro FX & CFD a více majetkových položek, v celosvětovém měřítku umožňujícího klientům obchodování měnových párů, indexů a komodit za prvotřídních podmínek pro obchodování.

USGFX má své ústředí v Sydney. Naším regulačním orgánem je Australian Securities and Investment Commission (ASIC). Jsme držitelem australské licence pro finanční služby (AFSL-302792)

Pevně věříme, že svým klientům jako obchodníkům dopomůžeme k růstu a prosperitě. Proto poskytujeme ucelené a vzájemně provázané spektrum služeb na podporu obchodníků, počínaje personalizovaným koučováním 1 na 1, oborově přední tržní analýzou s inovativními nástroji pro inteligentní obchodování, aby se naši klienti mohli při obchodování lépe a informovaněji rozhodovat.

V USGFX jsme odhodlání budovat dlouhodobé vztahy se svými klienty. Pracujeme na důvěře, transparentnosti a poskytování prvotřídních služeb na podporu obchodníků. Právě díky těmto hodnotám a principům jsme obchodníkům z celého světa preferovaným a důvěryhodným partnerem.

USGFX - váš důvěryhodný partner v obchodování

O nás
Platformy
Typy účtů
Tržní nástroje
Vzdělávací centrum
Partneři a spolupracovníci