TYPY ÚČTŮ

MOŽNOSTI VKLADU

Vyberte si vkladovou metodu

Abychom vám usnadnili práci a pro vaši pohodu vám nabízíme vícenásobné vkladové metody pro vkládání fondů na váš účet.

Vyberte si z této nabídky: bankovní telegrafický přenos, kreditní karta a řada dalších možností:

Možnosti financováníPoplatky za vkladOdhadovaná doba
Bankovní převod
Informace o bance
Nebude účtován žádný poplatek za vklad.1-3 pracovní dny

Okamžitě až 2 hod

Okamžitě

1 pracovní dny

Okamžitě

Okamžitě

Okamžitě

Okamžitě

Okamžitě

Okamžitě

Okamžitě

Okamžitě

Okamžitě

Okamžitě

Poznámka

  1. Společnost USGFX nepřijímá vklady v hotovosti, a to včetně složenek, cestovních šeků nebo jiných forem hotovosti.
  2. Při vložení prostředků se musí titul/jméno a osoba na účtu, ze kterého prostředky pocházejí, shodovat s titulem/jménem a osobou na obchodovacím účtu USGFX. Kvůli dodržení mezinárodních zásad boje proti praní špinavých peněz společnost USGFX za žádných okolností nepřijímá platby přes třetí strany.
  3. Společnost uplatňuje zásady pro zabránění podvodům s kreditními kartami a klienti, kteří vložili na obchodovací účet prostředky přes kreditní kartu, mohou během 180 dní od vkladu vybrat na stejnou kreditní kartu částku až do výše vkladu. Prostředky, které překračují původní vloženou částku, mohou být během 180 dní od vkladu vybrány jinými způsoby.
  4. Mějte prosím na zřeteli, že zvláštní transakční poplatek výši 3 % bude účtován v případě výběru nad USD $ 3 000 e-peněženkou (WebMoney, Perfect Money, FasaPay, Skrill, Neteller, VoguePay,Vietnam Online Banking).
  5. Při vložení prostředků přes UnionPay/SticPay/VoguePay nebo při vložení více než 1 000 bude poplatek za vklad odpuštěn, když klient provede obchod se 3 loty. Při vložení prostředků jiným způsobem než jsou China UnionPay / SticPay / VoguePay nebo při vložení méně než 1 000 bude poplatek za vklad odpuštěn, když na účtu bude proveden jakýkoli obchod. Pokud ovšem výše uvedený požadavek není při výběru prostředků splněn, klientovi bude účtován poplatek za vklad i poplatek za výběr.
  6. Okamžitý příchod fondů nebude na vklad China UnionPay uplatněn v případě výpadku systému nebo pokud klient neuvede správné referenční číslo příslušné platby atd.
  7. V případě vkladu prováděného kreditní kartou nebude poplatek účtovaný za transakce VISA/MasterCard/AMEX bankou, která kartu vydala, zahrnut do zásad USGFX pro promíjení vkladového poplatku.

Zásady boje proti praní špinavých peněz

Podle australských a mezinárodních zákonů a úmluv vynaloží spol. USGFX maximální úsilí k dodržení všech zákonů a předpisů týkající se praní špinavých peněz a boje proti terorismu.

USGFX bude namátkou prohlížet účetní záznamy za účelem odhalení případného praní špinavých peněz. Monitorovat bude mj. následující:

  • Stav plnění účtu fondy
  • Informace o plátcích a příjemcích plateb z telegrafických převodů.
  • Jiné praktiky kromě běžných obchodních aktivit.
O nás
Platformy
Typy účtů
Tržní nástroje
Vzdělávací centrum
Partneři a spolupracovníci