TYPY ÚČTŮ

MOŽNOSTI VÝBĚRU

Výběry jsou snadné a rychlé

Výběr je v USGFX rychlý a snadný proces. Všechny výběry zpracujeme do 24 hodin.


Rychlé výběry

Své fondy si můžete vybírat kdykoli a přímo ze své klientské přihlašovací oblasti.

Fondy mohou být vybírány přímo zpátky na váš nominovaný bankovní účet nebo zpět na vaši kreditní kartu, pokud jste pro vklad použili kreditní kartu. Prostě je to tak snadné.

Možnosti výběruPoplatky za výběrOdhadovaná doba zpracování
Bankovní převod25 USD 24-48 hod
Vnitrostátní převod v AustráliiNebude účtován žádný poplatek za výběr.
1.6%
1.6%
$25-$2999: withdrawal fee 1.5%
$3000 or above: withdrawal fee 4.5%
$25-$2999: withdrawal fee 1%
$3000 or above: withdrawal fee 4%
$25-$2999: withdrawal fee 1.5%
$3000 or above: withdrawal fee 4.5%
$25-$2999: withdrawal fee 1.5%
$3000 or above: withdrawal fee 4.5%
$25-$2999: withdrawal fee 1.5%
$3000 or above: withdrawal fee 4.5%
1.7%
1.7%
1.7%
1.5%
2%
1%
2%

Poznámka

  1. Společnost USGFX nepřijímá vklady v hotovosti, a to včetně složenek, cestovních šeků nebo jiných forem hotovosti.
  2. Při vložení prostředků se musí titul/jméno a osoba na účtu, ze kterého prostředky pocházejí, shodovat s titulem/jménem a osobou na obchodovacím účtu USGFX. Kvůli dodržení mezinárodních zásad boje proti praní špinavých peněz společnost USGFX za žádných okolností nepřijímá platby přes třetí strany.
  3. Společnost uplatňuje zásady pro zabránění podvodům s kreditními kartami a klienti, kteří vložili na obchodovací účet prostředky přes kreditní kartu, mohou během 180 dní od vkladu vybrat na stejnou kreditní kartu částku až do výše vkladu. Prostředky, které překračují původní vloženou částku, mohou být během 180 dní od vkladu vybrány jinými způsoby.
  4. Mějte prosím na zřeteli, že zvláštní transakční poplatek výši 3 % bude účtován v případě výběru nad USD $ 3 000 e-peněženkou (WebMoney, Perfect Money, FasaPay, Skrill, Neteller, VoguePay,Vietnam Online Banking).
  5. Při vložení prostředků přes UnionPay/SticPay/VoguePay nebo při vložení více než 1 000 bude poplatek za vklad odpuštěn, když klient provede obchod se 3 loty. Při vložení prostředků jiným způsobem než jsou China UnionPay / SticPay / VoguePay nebo při vložení méně než 1 000 bude poplatek za vklad odpuštěn, když na účtu bude proveden jakýkoli obchod. Pokud ovšem výše uvedený požadavek není při výběru prostředků splněn, klientovi bude účtován poplatek za vklad i poplatek za výběr.
  6. Okamžitý příchod fondů nebude na vklad China UnionPay uplatněn v případě výpadku systému nebo pokud klient neuvede správné referenční číslo příslušné platby atd.

Zásady boje proti praní špinavých peněz

Podle australských a mezinárodních zákonů a úmluv vynaloží spol. USGFX maximální úsilí k dodržení všech zákonů a předpisů týkající se praní špinavých peněz a boje proti terorismu.

USGFX bude namátkou prohlížet účetní záznamy za účelem odhalení případného praní špinavých peněz. Monitorovat bude mj. následující:

  • Stav plnění účtu fondy
  • Informace o plátcích a příjemcích plateb z telegrafických převodů.
  • Jiné praktiky kromě běžných obchodních aktivit.
O nás
Platformy
Typy účtů
Tržní nástroje
Vzdělávací centrum
Partneři a spolupracovníci