VZDĚLÁVACÍ CENTRUM

USGFX TRADERSCLUB

V USGFX pevně věříme, že dobré vzdělání a dobré znalosti jsou klíčem k vašim obchodním úspěchům. Právě proto poskytujeme koučovací a školicí program vhodný pro obchodníky na všech úrovních co do dovedností, a to naprosto zdarma.

Koučovací program USGFX TradersClub pokrývá vše ze strategie obchodování, způsobu analýzy trhů, psychologie obchodování a řízení rizik. Spoluprací s vámi vám pomůžeme stát se takovým obchodníkem, jakým chcete být.

Otevřením standardního či VIP účtu u USGFX získáte okamžitý přístup k našemu školicímu a koučovacímu programu, který tvoří TradersClub! Jedná se o strukturovaný edukační kurs, který zajišťuje náš vedoucí analytik formou 2 živých a interaktivních webinářů za týden.

V pondělí každého týdne provádíme živou analýzu trhu, abychom mohli dát svým klientům solidní náhled obchodních příležitostí, které se objeví v následujícím týdnu.

Díváme se na hlavní novinky a trendující údaje a analyzujeme ekonomický kalendář, abychom zjistili, kde se vyskytnou příležitosti vhodné pro hlavní měnové páry.

Jedná se o velmi cenné informace a edukaci pro jakéhokoli obchodníka, kterému vážně jde o uzavírání úspěšných obchodů. Tento rozbor nejenže umožňuje našim klientům zorganizovat podle něj obchodní týden, ale také jim pomůže připravit se na ony vysoce pravděpodobné obchody.

Pak vás vždy v úterý provedeme několika osvědčenými a vyzkoušenými strategiemi obchodování, abyste mohli prozkoumat a najít v nich svůj vlastní styl obchodování.

Některé ze strategií, které takto demonstrujeme , zahrnují trendování, průlom, pohyb v rozmezí v krátkodobém a samozřejmě i dlouhodobém horizontu. Mít nějakou strategii je jednou z nejdůležitějších podmínek úspěchu obchodníka, a tak v USG pomáháme svým klientům nalézt a zušlechtit své strategie obchodování.

Jednotlivá sezení jsou vždy živá a interaktivní, Klienti jsou na nich nabádání k interaktivnímu přístupu a kladení otázek, což optimalizuje učební proces.

Pro snazší pochopení jednotlivých lekcí naši klienti získávají přímý e-mailový přístup k našemu vedoucímu analytikovi, aby mu moli klást dodatečné otázky, pokud je mají.

Pro získání přístupu k exkluzivnímu koučovacímu programu USGFX TradersClub se nyní zapište jako zájemce o standardní účet a povzneste své obchodování na profesionální úroveň.

O nás
Platformy
Typy účtů
Tržní nástroje
Vzdělávací centrum
Partneři a spolupracovníci