EĞİTİM MERKEZİ

USGFX TRADERSCLUB

USGFX'te, iyi eğitim ve bilginin alım satım başarınız için önemli olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Bu nedenle, tüm beceri düzeyindeki alım satım uzmanlarına uygun, tamamen ücretsiz bir rehberlik ve danışmanlık programı sunuyoruz.

USGFX TradersClub Rehberlik Programı, alım satım stratejisinden piyasa analizine, alım satım psikolojisine ve risk yönetimine kadar her şeyi kapsar. İstediğiniz gibi alım satım uzmanı olmanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

USGFX'te bir Standart veya VIP hesap açtığınızda, TradersClub'daki mentorluk ve rehberlik programımıza anında erişirsiniz! Bu, haftada 2 adet canlı ve interaktif web semineri şeklinde Baş Analistimiz tarafından verilen yapılandırılmış bir eğitim kursudur.

Her hafta Pazartesi günü müşterilerimize önümüzdeki haftanın alım satım fırsatlarıyla ilgili sağlam bir fikir vermek için canlı piyasa analizi gerçekleştiririz.

Gündemdeki önemli haberlere ve verilere göz atarız ve ekonomik takvimi analiz ederek, önemli para birimi çiftleri için fırsatların nerede olacağına bakarız.

Bu, başarılı alım satımlara girme konusunda ciddi olan herhangi bir alım satım uzmanı için çok değerli bilgi ve eğitimdir. Bu döküm, sadece müşterilerimizin alım satım haftalarını buna göre düzenlemelerine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bu yüksek olasılıklı alım satımlara hazırlıklı olmalarına da yardımcı olur.

Ardından her Perşembe günü farklı stratejileri keşfetmenizi ve kendi alım satım stilinizi bulmanızı sağlamak için bir takım denenmiş ve test edilmiş alım satım stratejileri aracılığıyla size yol gösteriyoruz.

Gösterdiğimiz stratejilerin bazıları eğilim, çıkma, kademelendirme, kısa vade ve tabii ki uzun vadeyi içermektedir. Bir stratejiye sahip olmak başarılı bir alım satım uzmanı olmanın en önemli unsurlarından biridir ve USG'de müşterilerimizin alım satım stratejilerini bulmalarına ve geliştirmelerine yardımcı oluruz.

Oturumlar her zaman canlı ve etkileşimli olup, müşteriler öğrenme sürecini optimize etmek için etkileşimde bulunmaya ve soru sormaya teşvik edilmektedir.

Derslerin anlaşılmasına daha fazla yardımcı olmak için müşterilerimiz, Baş Analiste doğrudan takip edebilecekleri herhangi bir soruyu sorabilecekleri şekilde e-posta erişimi de kazandırmaktadır.

Özel USGFX TradersClub Rehberlik Programına anında erişebilmek için Standart Hesabımıza hemen üye olun ve alım satımınızı profesyonel seviyeye taşıyın.

Hakkımızda
Platformlar
Hesap Türleri
Piyasa Haberleri ve Analiz
Eğitim Merkezi
Ortaklar ve Bağlı Kuruluşlar