O NAS

PROFIL FIRMOWY

USGFX to wielokrotnie nagradzany australijski broker FX i CFD oferujący dostęp do wielu rynków, umożliwiający klientom handel parami walutowymi, wskaźnikami i towarami w najlepszych warunkach handlowych.

USGFX z siedzibą w Sydney podlega regulacji australijskiej komisji Australian Securities and Investment Commission (ASIC) oraz posiada licencję Australian Financial Services Licence (AFSL-302792).

Głęboko wierzymy w pomaganie klientom w rozwoju i osiąganiu sukcesów w działalności tradingowej. Dlatego zapewniamy pełny i zintegrowany zestaw usług wspierających trading od osobistych sesji treningowych 1 na 1, przez najlepsze w branży analizy rynkowe, po innowacyjne inteligentne narzędzia tradingowe, dzięki którym nasi klienci mogą podejmować lepsze i oparte na danych decyzje tradingowe.

W USGFX z zaangażowaniem budujemy długotrwałe relacje z klientami. Działamy w oparciu o zaufanie, przejrzystość i zapewnianie najlepszych usług wspierających trading i właśnie dzięki tym wartościom staliśmy się preferowanym i zaufanym partnerem traderów na całym świecie.

USGFX — Twój zaufany partner tradignowy

O nas
Platformy
Rodzaje rachunków
Narzędzia rynkowe
Centrum edukacyjne
Partnerzy i członkowie