O NÁS

PROFIL SPOLOČNOSTI

USGFX je austrálsky broker pre FX a CFD s mnohými oceneniami a mnohými aktívami, ktorý umožňuje klientom z celého sveta obchodovať s menovými pármi, indexmi a komoditami v prémiových obchodných podmienkach.

So sídlom v Sydney je spoločnosť USGFX regulovaná Austrálskou komisiou pre cenné papiere a investície (Australian Securities and Investments Commission) (ASIC) a vlastníme Licenciu pre austrálske finančné služby Australian Financial Services Licence (AFSL-302792).

Pevne veríme v pomoc našim klientom v raste a prosperite obchodníka. Preto poskytujeme úplný a integrovaný súbor služieb na podporu obchodníkov od osobného koučovania 1 na 1, analýzy trhu s vedúcim postavením na trhu po inovačné nástroje inteligentného obchodovania, aby mohli naši klienti robiť lepšie a informovanejšie obchodné rozhodnutia.

V spoločnosti USGFX sme zaviazaní budovať dlhodobé vzťahy s našimi klientmi. Pracujeme na základe dôvery, transparentnosti a poskytovania prémiových služieb podpory obchodníkov a práve tieto hodnoty a zásady z nás urobili preferovaného a dôveryhodného partnera pre obchodníkov po celom svete.

USGFX - Váš dôveryhodný obchodný partner

O nás
Platformy
Typy účtov
Trhové nástroje
Vzdelávacie stredisko
Partneri a pobočky