پلت فرم

تجارت اجتماعی

می خواهید معامله کنید اما وقت ندارید در بازار بمانید ؟ استراتژی معاملاتی خودتان را ندارید؟ مشکلی نیست. با گزینه های تجارت اجتماعی ما حالا ،به سادگی می توانید حساب کاربری خود را برای دنباله روی معاملات از معامله گران حرفه ای تنظیم کنید

در USGFX، ما 2 سیستم پلت فرم تجاری اجتماعی برای انتخاب ارائه می نمائیم. زولوترید ZuluTrade یا مای اف اکس بوک Myfxbook را انتخاب کنید و اجازه دهید معامله گران حرفه ای کار سخت را برای شما انجام دهند !

با ZuluTrade شما لازم نیست که شما به مطالعه و یا نظارت بر بازار بپردازید زیرا صدها نفر از ارائه دهندگان سیگنال از سراسر جهان آن را برای شما انجام می دهند. همه آنچه شما باید انجام دهید این است ارائه دهندگان سیگنالی که دوست دارید را انتخاب کنید ، و زولوترید ZuluTrade به سرعت مشاوره خود را به طور مستقیم در معاملات حساب زنده USGFX انتقال می دهد. تمام این کار دشوار برای شما و بدون هیچ هزینه ایی انجام می شود.

Myfxbook که اولین پلت فرم معاملاتی اجتماعی رایگان در جهان را ارائه می دهد که دارای رابط کاربری وب پیشرفته و مبنی بر انتقال مستقیم است. با استفاده از پلت فرم Myfxbook ، کاربران می توانند یک یا چند سیستم از هزاران عملکرد معامله گران تأیید شده رده بالا را در پورتفولیو حساب زنده USG انتخاب کنند؛ که بسیار سفارشی شده و معامله گران به راحتی می توانند ارائه دهندگان سیگنال ها را از پورتفولیو خود اضافه و یا حذف کنند. مناسب برای مبتدیان در بازار فارکس که نیاز به یک مدل نقش حرفه ای برای یادگیری ازآن می باشند.

درباره ما
پلت فرم
انواع حساب
اخبار بازار و تجزیه و تحلیل
مرکز آموزش
شرکاء و شرکتهای وابسته