VZDELÁVACIE STREDISKO

O ROB CLAYTONOVI

Robova analýza, teda analýza človeka, ktorý pracoval v divízii Westpac's Institutional Banking Division viac ako 13 rokov ako hlavný technický analytik a predstavil technické stratégie austrálskej banke Reserve Bank of Australia, sa nachádza v niektorých popredných svetových mediálnych agentúrach, ako sú Reuters a The Wall Street Journal, a prezerajú si ju niektoré z najväčších inštitucionálnych obchodných zastúpení na celom svete.

Rob Clayton je vysoko uznávaný britský austrálsky hlavný trhový analytik a technický analytik, ktorý je známy tým, že poskytuje hĺbkovú analýzu mien, úrokových sadzieb, komodít a mnohých ďalších trhov niektorým z najväčších hedžových fondov na svete a niekoľkým svetovým centrálnym bankám, vrátane RBA.

Robova práca vo Westpac znamenala, že takmer 14 rokov je zodpovedný za poskytovanie kľúčovej podpory obchodníkom s vlastným majetkom, štátnym pokladniciam, vrcholovému manažmentu a tiež kľúčovým hospodárskym jednotkám bánk.

Robove komentáre a postrehy navyše pravidelne využívajú ako zdroj správ o trhu niektoré z popredných svetových mediálnych organizácií, ako sú Reuters (kde s ním bol tiež vysielaný rozhovor v televízii), The Wall Street Journal a CCTV v Austrálii a na celom svete.

Teraz vám dávame vzácnu príležitosť stretnúť sa nielen so samotným človekom, ale aj z neho urobiť svojho osobného mentora a kouča v rámci programu USGFX TradersClub.

Ako hlavný analytik a vedúci vzdelávania v USGFX, Rob osobne vyvíja a poskytuje Kurz obchodovania TradersClub s FX a sám tak môže obchodníkom poskytnúť dôkladné a odborné znalosti a poznatky, ktoré nie sú dostupné kdekoľvek na trhu.

Ak teda vážne uvažujete o tom, že si chcete dať čo najlepšie šance na úspech ako forexový obchodník, potom je Kurz obchodovania TradersClub s FX s Robom Claytonom nevyhnutnosťou. Je to jednoznačne najdôležitejšia vec, ktorú môžete urobiť, aby ste svojmu obchodovaniu poskytli najväčšiu výhodu a aby ste sa stali lepším, múdrejším a profesionálnejším obchodníkom.

Dajte svojmu obchodovaniu najväčšiu výhodu s Robom Claytonom,
ale ponáhľajte sa, pretože príjem záujemcov je prísne obmedzený
O nás
Platformy
Typy účtov
Trhové nástroje
Vzdelávacie stredisko
Partneri a pobočky