VZDĚLÁVACÍ CENTRUM

MASTERCLASS OBCHODNÍKA
NAUČTE SE OBCHODOVAT S ROBEM CLAYTONEM.

Obchodovací platforma MetaTrader 4 s mapou světa na pozadí

Přidejte se k Robu Claytonovi, když vás každé úterý odpoledne provází osvědčenými a vyzkoušenými strategiemi, metodami a technikami obchodování s cílem postavit vás před různé obchodní scénáře, abyste při tom v nich nalezli a zdokonalili svůj vlastní styl obchodování.

Součástí některých scénářů, které Rob předvádí, jsou průlom, pohyb v rozmezí, krátkodobý a samozřejmě i dlouhodobý jakož i ukázky efektivního využití jeho oblíbených grafů a indikátorů.

Mít nějakou strategii je jednou z nejdůležitějších podmínek úspěchu obchodníka, a tak v USGFX pomáháme svým klientům nalézt a zušlechtit své strategie obchodování.

Jednotlivá sezení jsou vždy živá a interaktivní, Klienti jsou na nich nabádání k interaktivnímu přístupu a kladení otázek, což optimalizuje učební proces.

Pro hlubší porozumění jednotlivým přednáškám získají naši klienti i přímý e-mailový přístup k Robu Claytonovi, aby mu mohli klást případné své následné otázky.

“Je pár věcí, které jako obchodník prostě musíte dělat dobře, abyste získali praxi a časem se zdokonalili. Kurs FX obchodování TradersClub vám umožní právě tohle”

Rob Clayton

O nás
Platformy
Typy účtů
Tržní nástroje
Vzdělávací centrum
Partneři a spolupracovníci