EĞİTİM MERKEZİ

POWERFUL TRADİNG TOOLS, ALERTS AND SİGNALS

To compliment the premium education, training and mentoring our clients receive from the TradersClub FX Trading Course, we also provide some of the most powerful and smartest trading tools, alerts and signals so that the technology you are using is second to none!

As a USGFX TradersClub client, you will have special access to customise your alerts and signals on our Trading Central portal, allowing you to analyse and monitor, with the greatest precision, the currencies, commodities and indices you are interested in.

Here are some of the trading tools you will receive.

  • Award-winning technical analysis - 2 reports in your inbox daily!
  • Trading alerts - plugged in directly to your MT4 platform!
  • 150 trading signals a day via live feed!
  • Daily Market Wrap Video - streamed to you every morning!

Ödül kazanan teknik analiz raporları doğrudan gelen kutunuza günde İKİ DEFA e-posta ile gönderilir

Bu raporlar, önde gelen Ticaret Merkezi analistleri tarafından hazırlanır ve belli başlı yabancı para çiftlerinin alım satım düzenekleri hakkında bilgili bir yorum sunar. Raporlar günde iki kez hazırlanır ve bilinçli alım satım seçimleri yapmanıza yardımcı olması için doğrudan gelen kutunuza gönderilir.
Çevrim İçi Teknik Araştırma

İşlem günündeki FX, emtia ve endekslerin teknik seviyelerini, hedeflerini ve zaman çerçevelerini güncellerken, Ticaret Merkezi'nin küresel araştırmalarına doğrudan erişmenizi sağlayan web tabanlı bir uygulama. Bu araştırma portalı, sizi -ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilerle donatmak için en güncel teknik analizi almanızı sağlar.
MT4 Eklentisi

USGFX Ticaret Merkezi eklentisini MT4 platformunuza yükleyin ve en güncel teknik analiz ve güncellemeleri alın. Bu, tüm en yeni haberlere ve verilere doğrudan ulaşarak ve alım satım platformunuza akıtarak bilinçli işlem kararlarını en kolay ve en rahat şekilde vermenizi sağlar.
ForexTV

New York Menkul Kıymetler Borsası katından canlı piyasa yorumuna ayarlayın. Tüm son piyasa haberlerini ve yorumlarını tam buradan alın!

Hakkımızda
Platformlar
Hesap Türleri
Piyasa Haberleri ve Analiz
Eğitim Merkezi
Ortaklar ve Bağlı Kuruluşlar