RODZAJE RACHUNKÓW

OPCJE WYPŁATY

Wypłaty są szybkie i proste.

W USGFX proces wypłaty jest szybki i prosty, a wszystkie wypłaty przetwarzamy w ciągu 24 godzin.


Szybkie wypłaty

Możesz wypłacać środki finansowe w dowolnym momencie ze Strefy logowania klienta.

Środki można wypłacać bezpośrednio na określony rachunek bankowy lub na kartę kredytową, jeśli do złożenia depozytu wykorzystano kartę kredytową. To naprawdę takie proste.

Opcje wypłatyOpłaty za wypłatęSzacowany czas przetwarzania
Przelew bankowy25 USD Godziny 24-48
Australijski przelew krajowyNie zostanie naliczona żadna opłata za wypłatę.
1.6%
1.6%
1.5%
1%
1%
1.5%
1.5%
1.5%
1.7%
1.7%
1.7%
1,000vnd + 1.1%
2%
1%

Uwaga

  1. USGFX nie akceptuje wpłat gotówkowych, w tym przekazów pieniężnych, czeków podróżniczych lub innych odpowiedników gotówki.
  2. Składając depozyt, tytuł, nazwa i spółka rachunku, z którego wypłacasz środki musi zgadzać się w tytułem/nazwą i spółką rachunku operacyjnego w USGFX. Aby przestrzegać międzynarodowej polityki przeciwdziałającej praniu brudnych pieniędzy, USGFX w żadnym wypadku nie będzie akceptować wpłat dokonywanych przez firmy zewnętrzne.
  3. Zgodnie z firmową polityką przeciwdziałającą oszustwom w zakresie transakcji za pomocą kart kredytowych klienci, którzy złożyli depozyt na rachunek operacyjny poprzez kartę kredytową, mogą dokonywać wypłat do kwoty depozytu na tę samą kartę kredytową przez pierwszych 180 dni od złożenia początkowego depozytu. Wypłaty przekraczającej kwotę początkowego depozytu w ciągu pierwszych 180 dni można dokonać za pomocą alternatywnych opcji wypłaty.
  4. Należy zwrócić uwagę, że zostanie naliczona dodatkowa 3% opłata za transakcję, jeśli kwota wypłaty przez e-portfel przekroczy 3000 USD (WebMoney, Perfect Money, FasaPay, Skrill, Neteller, VoguePay,Vietnam Online Banking).
  5. Z opłaty za złożenie depozytu zwolnione będą depozyty dokonane przez UnionPay/SticPay/VoguePay lub depozyty w kwocie wyższej niż 1000, jeśli klient dokona operacji na 3 lotach. Z opłaty za depozyt zwolnione będą depozyty dokonane dowolną metodą wpłaty inną niż China UnionPay/SticPay/VoguePay i niższe niż 1000, jeśli klient wykona dowolną operację na rachunku. Jeśli w momencie wypłaty nie zostaną spełnione powyższe warunki operacyjne, klient zostanie obciążony zarówno opłatą za depozyt, jak i wypłatę.
  6. Natychmiastowe przesłanie środków na depozyt do chińskiego banku UnionPay nie nastąpi w przypadku awarii systemu lub braku zawarcia przez klienta poprawnego numeru płatności itp.

Polityka przeciwdziałająca praniu brudnych pieniędzy

Zgodnie z australijskim i międzynarodowym prawem i konwencjami USGFX uczyni wszystko, co w jego mocy, aby postępować zgodnie z prawem i przepisami przeciwdziałającymi praniu brudnych pieniędzy i terroryzmowi.

USGFX losowo sprawdzi transakcje na rachunku, aby sprawdzić przypadki podejrzewanego prania brudnych pieniędzy, w tym będzie monitorować następujące aspekty:

  • Status opłacania rachunku.
  • Dane o nadawcach i odbiorcach przelewów bankowych.
  • Inne praktyki wykraczające poza normalną działalność biznesową.
O nas
Platformy
Rodzaje rachunków
Narzędzia rynkowe
Centrum edukacyjne
Partnerzy i członkowie