HESAP TÜRLERİ

PARA ÇEKME SEÇENEKLERİ

Para çekme işlemleri hızlı ve kolaydır

USGFX'te para çekme işlemi hızlı ve kolaydır ve tüm para çekme işlemleri 24 saat içinde işleme koyulur.


Hızlı Para Çekme İşlemleri

Dilediğiniz zaman doğrudan Müşteri Oturum Açma Alanınızdan para çekebilirsiniz.

Para yatırmak için bir kredi kartı kullandıysanız, fonlar yetkili banka hesabınıza veya kredi kartınıza geri çekilebilir. Bu kadar kolaydır.

Para Çekme SeçenekleriPara Çekme ÜcretleriTahmini İşlem Süresi
Banka Havalesi25 USD 24-48 sa.
Avustralya Yurt İçi HavalePara çekme ücreti alınmayacaktır.
1.6%
1.6%
1.5%
1%
1.5%
1.5%
1.5%
1.7%
1.7%
1.7%
1,000vnd + 1.1%
2%
1%
2%

NOT

  1. USGFX para emirleri, seyahat çekleri veya diğer nakit eş değerleri dahil olmak üzere nakit para yatırma kabul etmez.
  2. Fonları yatırdığınızda, fonları çektiğiniz hesabın Unvanı/Adı ve Kuruluşu, USGFX ticaret hesabınızdaki Unvan/Adı ve Kuruluş ile eşleşmelidir. Uluslararası kara para aklamayla mücadele ilkesine uymak için USGFX, hiçbir şekilde üçüncü taraflar yoluyla ödeme almaz.
  3. Şirketin kredi kartı işlemleriyle ilgili dolandırıcılık önleme politikası uyarınca, bir kredi kartıyla alım satım hesabına para yatıran müşteriler, ilk para yatırma işleminin ilk 180 gününde yatırılan para miktarını aynı kredi kartına geri çekebilir. İlk 180 gün içinde ilk para yatırma miktarını aşan fonların çekilmesi alternatif para çekme seçenekleriyle yapılabilir.
  4. Please note that extra transaction fee of 3% will be charged if the withdrawal amount is over USD $3000 by e-wallet (WebMoney, Perfect Money, FasaPay, Skrill, Neteller, VoguePay,Vietnam Online Banking).
  5. For a deposit made via Bank Wire Transfer/UnionPay/SticPay/VoguePay, or a deposit amount higher than 1,000, the deposit fee will be waived when the client trades 1 lots. For a deposit made via any deposit method other than Bank Wire Transfer/China UnionPay/SticPay/VoguePay and less than 1,000, the deposit fee will be waived when any trade is made in the account. However, if the above-mentioned trading requirement is not met upon withdrawal, client will be charged with both the deposit fee and the withdrawal fee.
  6. Instant fund arrival for China UnionPay deposit will not be applied in the case of system failure, or client failing to include the correct reference number for the payment, etc.

Kara Para Aklama Politikası

Avustralya ve uluslararası kanunlara ve sözleşmelere göre USGFX, kara paranın aklanmasını önleme ve terörle mücadele yasalarına ve yönetmeliklerine uymak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

USGFX, aşağıdakilerin izlenmesi de dahil olmak üzere şüpheli kara para aklama vakalarını kontrol etmek için hesap kayıtlarını rastgele inceleyecektir:

  • Hesabınızın fonlama durumu.
  • Elektronik transferleri gönderenlerle ve alıcılarla ilgili bilgiler.
  • Normal iş faaliyetleri dışındaki diğer uygulamalar.
Hakkımızda
Platformlar
Hesap Türleri
Piyasa Haberleri ve Analiz
Eğitim Merkezi
Ortaklar ve Bağlı Kuruluşlar